Drahuše, 20

Číslo profilu 7429636
Datum registrace 02.02.2023
Aktualizován 06/5/2023
Jméno Drahuše
Země Czech Republic
Město Vysoké Mýto
Orientace Heterosexuální
Věk 20
Znamení zvěrokruhu Ryby
Výška 162 cm
Váha 74 kg
Barva vlasů Bílá
Barva očí Líska
Kouření Ne
Alkohol Ano
Oblíbené země Slovinsko Nederland Jamajka Švédsko

Víkend pro nezadané katolíky |

Tuto zprávu poskytl uživatel Drahuše Vysoké Mýto 06/6/2023 06:00:06

Seznamka - Nymburk - Středočeský kraj

Pátráš po Nymburk muži? Prohledávej nejnovější členy níže a poznáš svůj dokonalý protějšek. Začni flirtovat a domluv si procházku na dnešek. Naše stránka má spousty dalších členů , kteří čekají na seznámení s někým přesně jako jsi ty! Zaregistruj si svůj zcela bezplatný účet zde. Ahoj jmenuji se jiří jsem veselí a hlavně věrný mám rád romantiku a procházky najdu tě tu štěstí moje. Úsměv na tváři , vždy optimistický , empatický muž na úrovni.

Který nemá rád nudu. Rád cestuji , jak pracovně, tak soukromě. Pojedeš někdy se mnou? Rád se Připoj se zdarma nyní. Tato stránka využívá cookies. Pokračováním v prohlížení stránek souhlasíš s používáním cookies. OK Více informací.

Mám rád krásně žení a sex Profil je dostupný pouze členům stránek. Skrytý profil Skrytý profil Muž Rome, Česká republika.

seznamka bez prihlaseni Nymburk

Skrytý profil Skrytý profil Muž Strašnice, Česká republika. Skrytý profil Skrytý profil Muž Košíře, Česká republika. Skrytý profil Skrytý profil Muž Blansko, Česká republika. Skrytý profil Skrytý profil Muž Znojmo, Česká republika. Vytvoř si zdarma profil a prohlížej každého člena Připoj se zdarma nyní. Zaregistruj se nyní! Nestranný pozorovatel Při čtení tohoto fóra, si nejsem stopro jist, zda se jedná o stránky o veslování. Bohužel se tu řeší kdo s kým a kde. Našel jsem zde naštěstí i názory na současnou situaci v dění kolem veslování.

Řeší se zde sice odvěká rivalita Dukla versus ostatní kluby.

Seznamka Milovice | ELITE Date

Nikdo si ale asi není schopen uvědomit, že všichni kdož jsou dnes v dukle, pocházejí z obyčejných klubů. Dukla je dnes bohužel asi jediná možnost jak se věnovat okrajovému vrcholovému sportu bez zájmu sponzorů. O to více je zarážející přístup této organizace. K tomu aby se člověk dostal do dukly, dnes již není třeba výkonnost, ale spíše dostatek známých a nebo štěstí. Štěstí spočívá v tom, že páni výboři usoudí, že je třeba obsadit nějakou loď a již se nehledí na to zda je vhodný kandidát či ne.

V tomto ohledu si berou asi vzor ze svazu. To co předvádí v poslední době vedení českého veslování je do nebe volající a bohužel to nikomu asi nevadí. Dle svazu se dnes veslaři dělí na dvě skupiny. Jedna co musí splnit veškeré limity a pak stejně sedí doma a ta druhá co se přece nebude unavovat když to pak pan hlavní trenér nějak zařídí.

Bude to asi tím, že již tak prázdná svazová pokladna nezchudne ještě více. Čím to asi bude? Možná i tím, že se nakupují lodě, které pak leží v loděnici a nikdo na nich nejezdí. Dále pak asi cestovní kanceláří při svazu. Na každé závody, které se konají za naší státní hranicí se najde dostatek zájemců o doprovázení sportovců.

To že je celou dobu veslování až tak nebere, není již podstatné. Doufám, že jsem nikoho neurazil a že se snad někdo alespoň trochu zamyslí nad tím co prožívají lidé, kteří pilně trénují a pak i přes výsledky je s nima zacházeno jak s onucí.

Sportovci celého světa spojte se. Českému veslování vládne několik rodinných klanů plus Dukla a v neposlední řadě mafije ze Slávie.

Seznamka - Nymburk - Středočeský kraj

Takže všechny kontrolky se jezdí úplně nanic protože jestli nejsi v přízni tak si to v tom lepšim případě zaplať 2- jky nebo táhni do p…… Mimochodem škoda že to tý tak úplně dvojce nevyšlo ale i tak super. Za ty minulé pan B. Čížek hrobník českého veslování, druhé poloviny devadesátých let, Dukle trvalo pět let než zjistila že je fakt špatnej trenér a uklidila ho někam na barák.

Za ty současné je ta především sl. Šindílková, ta nemá na to aby vedla mladší žákyně v Nymburce a přesto jí Dukla a potažmo UT svěřili celé ženské a juniorské veslování. Jak dlouho bude trvat než se zjistí že je také špatná a někam se uklidí? A kdo za ní? I když to by řešení mnělo pí. Panušková, to by potom propojení Dukla Svaz bylo opravdu těsné.

Single Nymburk muži se zájmem o Tranďáci Seznamka, Shemale Seznamka

Vážně pan Koudela by si mohl uvědomit že když angažuje špatné trenéry pravděpodobně nezíská kvalitní sportovce. Ty asi vůbec nevíš, jak trénuje, ty kreténe. Když tam má ty tlustý prdele a udělala aspoň krásný 4. Já nevim co ti udělala, jestli máš na mysli třeba to, že nechce v posádce holku, která si o sobě myslí že má na titul mistra světa,ale je to velký hovno, tak s ní plně souhlasím. Tak se vyser na to, pomlouvat jí tady jako kretén, co nerozumí veslování a dělá tady na fóru strašně chytrýho.

Taky jí řekneš, že je kretén? Ono to s tou Radkou skutečně tak vypadá.

seznamka bez prihlaseni Nymburk

Jenom je potřeba se smířit s realitou a dívat se na věci s otevřeným hledím. Radka skutečně nestojí za to, aby jsi někomu nadával. Nebo zobeš taky? Veslař Jasně, že bych ji taky řekl kreténe! A taky zobu! Zobu jak můžu, strašně mi to šmakuje a pomáhá, jinak bych byl v prdeli. Kde jsou? V nominacích je nějak nevidím. A to měly v Dukle ty nejlepší podmínky, ne? Struhová na juniorské párovce už neseděla, kdo ji viděl v poslední době žasne.

ÁÁÁÁÁ jestli považuješ čtvrtý místo za úspěch, tak si pěkný hovno. Ty holky měly navíc. Ono být kreténem je někdy i osvobuzující a oddechnout si není nikdy na škodu. Ale jako nadávku to nepoužívej. Nemáš to zapotřebí. A chyba jmenované slečny je i to, že i když má v mnohých případech pravdu, tak často naprosto zbytečně ustoupí tlakům "mocnějších".

- diskuze, flirt, vážná seznámení

Pomalinku jí špičatí hlava a v jejím případě je to škoda. Měla by být trochu více zarputileší i směrem nahoru a nejenom dolu. To jí na cti nepřidává. Jestli ale nectí jenom někoho.

A to není jenom její problém, to je potom problém celého veslování. Jó a těm velkejm zadkům Já bych Raduš neobhajoval žádná super trenérka to neni. Ale na velké veslování zatím nemá, její podíl viny tkví v tom že trpí nedostatkem soudnosti.

Ostatní část viny jde za lidma kteří ji najali a nestarali se o kvalitu její práce. Co se týče 4x-jky, nezlob se milí mladý příteli, ale kvalitativně tam neseděli horší dívky než v minulých dvou letech. Šindílková chová na dukle, tak pak může něco vyprávět na fórum. Šindílková se změnila k horšímu a jestli ji někdo nepropleskne, tak to s ní půjde od desíti k pěti. Jo, a ty tlustý prdele si můžeš odpustit.

0 / 5